środa, 3 lipca 2024 14:14

Futsal. Gwiazda liderem

Piłkarze halowi Gwiazdy pokazali w niedzielę efektowny i efektywny (choć mogli być skuteczniejsi) futbol. Wygrali z rezerwami Wisły 7:1, i powrócili na fotel lidera.

Pierwszą połowę można nazwać połową Bartosza Siadula. Zaliczył klasycznego hat-tricka, dając swojemu zespołowi pewne prowadzenie. Był postacią numer jeden na parkiecie i gdyby jego koledzy wzięli z niego przykład, bramek byłoby więcej. Przy prowadzeniu 3:0, moment dekoncentracji w obronie wykorzystali goście i umieścili piłkę w bramce Lasika, który wcześniej popisał się kilkoma udanymi interwencjami.

Po przerwie nadal trwała dominacja gospodarzy, ale długo nie mogli strzelić czwartego gola. Te posypały się dopiero w końcowym fragmencie meczu. Konto otworzył nie kto inny, jak Bartek Siadul, a za nim poszli Łuszczek, Białek i Działach.

Gwiazda – Wisła II Kraków 7:1 (3:1)
Gwiazda: Gwiazda: Lasik – Łuszczek, Grudzień, Działach, Siadul, Białek, Wawrzyczek, Piasecki, Zabłocki, Szol, Hiszpański, Krzymiński.
Trener: Tomasz Klimas
Bramki dla Gwiazdy: Siadul 4, Łuszczek, Białek, Działach.