Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 3 lipca 2024 22:25
PRZECZYTAJ!

Gwiazda za burtą

W sobotę skończyła się pucharowa przygoda piłkarzy halowych Gwiazdy. W meczu Jasną Gliwice, podopieczni Tomasza Klimasa nie sprostali beniaminkowi ekstraklasy i przegrywając 3:6, odpadli z dalszych rozgrywek.

Zaczęło się po myśli halembian. W trzeciej minucie spotkania, po składnym kontrataku, gola dla Gwiazdy zdobył Łuszczek. Niestety, sztuka zdobywania bramek przeszła na stronę gospodarzy, którzy w pierwszej odsłonie strzelili ich cztery, dokładając piątego dwie minuty po wznowieniu gry po przerwie. Dopiero przy stanie 1:5, do głosu doszli rudzianie i po „trafieniach” Krzymińskiego oraz Piaseckiego, odzyskali szansę na uzyskanie na korzystnego wyniku. Ale było już mało czasu, więc trener Tomasz Klimas wycofał bramkarza. Ta taktyka nie przyniosła rezultatu. Gospodarze przechwycili piłkę, strzelili szóstą bramkę i mogli fetować sukces.

GAF Jasna Gliwice – Gwiazda 6:3 (4:1)
Gwiazda: Mężyk - Łuszczek, Siadul, Działach, Krzymiński, Białek, Piasecki, Hiszpański, Szol, Wawrzyc, Bereta.
Trener: Tomasz Klimas
Bramki dla Gwiazdy: Łuszczek, Krzymiński, Piasecki.