Nasza Gazeta

Chude Byki najlepsze

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dział:: SPORT

Odbył się VII Halowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR w Mikołowie, w którym udział wzięło siedem drużyn, z podziałem na kategorię chłopców i dziewcząt. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym.

W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna CHUDE BYKI, na drugim stopniu podium uplasowała się reprezentacja G1 Mikołów, a po brązowe medale sięgnęli zawodnicy BETTER PLEJERS. W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się drużyna TIK - TAKI z DWÓJKI, która po zaciętym meczu i emocjonujących rzutach karnych pokonała swoje przeciwniczki z G1.

Wyróżniający się zawodnicy otrzymali także nagrody indywidualne i tak najlepszym bramkarzem turnieju został Wojciech Termina z G1, najlepszym strzelcem - Bartek Brun reprezentujący zespół CHUDE BYKI, a najlepszym zawodnikiem turnieju Jakub Zbiciak - BETTER PLEJERS. Wśród dziewcząt najwięcej bramek zdobyła Agnieszka Wiśniewska z G1,  najlepszą bramkarką została Wiktoria Dyduch, a najlepszą zawodniczką Wiktoria Grodzka - obie reprezentujące zespół TIK - TAKI z DWÓJKI.

Czytany 573 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 marzec 2018 12:51

Nasza Gazeta

EKO POWIAT