Nasza Gazeta

Nasza Gazeta – Mikołów, Łaziska, Orzesze, Wyry, Ornontowice :

Częstotliwość: miesięcznik
Nakład: 20 tys. egzemplarzy
Zasięg: Mikołów, Łaziska, Orzesze, Wyry, Ornontowice.

Prawda o Rudzie Śląskiej:

Częstotliwość: miesięcznik
Nakład:
20 tys. egzemplarzy
Zasięg:
Ruda Śląska

 

„Nasza Gazeta – Mikołów, Łaziska, Orzesze, Wyry, Ornontowice” oraz „Prawda o Rudzie Śląskiej” są gazetami społeczno-informacyjnymi wydawanymi według najnowszych europejskich standardów oraz ciekawej szacie graficznej. Na łamach tychże gazet poruszamy ważne problemy, którym żyją społeczności lokalne powiatów, w których się ukazują. Nie brakuje tu również tematów ponadlokalnych związanych z przyszłością całego regionu, a także zaproszeń na koncerty, spotkania czy turnieje sportowe.

 

Gdzie można nas dostać?

Gazety są dostępne zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Dla zwolenników tradycyjnej, papierowej formy czytania prasy przygotowaliśmy sieć punktów dystrybucyjnych - głównie są to sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie urzędy oraz domy kultury czy kopalnie. Ponadto do części naszych Czytelników trafiamy poprzez skrzynki pocztowe oraz Internet. W przypadku tytułu „Nasza Gazeta – Mikołów, Łaziska, Orzesze, Wyry, Ornontowice” gazeta jest dystrybuowana według liczby mieszkańców, czyli około 30 % w Mikołowie, 25 % w Łaziskach i Orzeszu oraz po 10 % w Wyrach i Ornontowicach. Natomiast „Prawda o Rudzie Śląskiej” jest kolportowana w poszczególnych dzielnicach miasta według tego samego klucza, czyli liczby mieszkańców.

Do kogo trafiamy?

Naszymi Czytelnikami są zarówno mieszkańcy dużych osiedli usytuowanych w Rudzie Śląskiej, Łaziskach czy Mikołowie, jak i osiedli domów rodzinnych czy rezydencji znajdujących się na obrzeżach miast.

Gazety w Internecie

Oba tytuły są publikowane w formie elektronicznej na portalu: www.naszagazeta.info, w formacie PDF. Tu również zamieszczamy bieżące informacje, zaproszenia oraz krótkie artykuły z ważnych wydarzeń, a także ciekawostki i fotografie

Kontakt z redakcją

tel.: 32 209 18 18
kom.: 509 797 881

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dołącz do nas na Facebooku

Licznik odwiedzin

012159879
Dziś
Wczoraj
Tydzień
Obecny miesiąc
Ubiegły miesiąc
Razem
758
3025
17289
119556
171913
12159879
Twoje IP: 34.238.190.122
2020-05-31 03:03:55